Ukulele pro rodiče malých dětí

Zařazeno v kategoriích:

K lektorovi

Město: Brno

Ukulele je skvělý nástroj pro rodiče i děti. Je skladný a snadno ovladatelný. Pokud Vaše dítě hraje na flétnu či jiný nástroj, můžete ho doprovázet a užít si spolu spoustu legrace při zkoušení písniček. Ukulele je sice poměrně levné, ale kvůli semináři si ho rozhodně nemusíte kupovat. Ukulele vám mohu půjčit.

Kurz Ukulele pro rodiče malých dětí je spíš intenzivní seminář. Jeho cílem je zvládnout oblíbené dětské písničky. Na semináři se zaměříme především na lidové písně, ale zahrajeme si třeba Mravenčí ukolébavku. A já vám ukáži "jak na to", abyste bez obav doma pokračovali a byla to legrace.

Společně si ukážeme:

  • Jak ukulele naladit,
  • jak ukulele držet,
  • vysvětlíme si základní akordy,
  • vyzkoušíme základní rytmy,
  • zahrajeme si několik oblíbených písniček pro děti,
  • řekneme, kde hledat písničky a jejich doprovody. 

Po absolvování semináře účastníci již jsou schopni samostatně doprovázet písně (v lehčích rytmech). V tomto kurzu se věnuji hře prsty, nikoliv trsátkem.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen absolutním začátečníkům. Vše budeme zkoušet na dětských písních, tak je potřeba, abyste je minimálně snesli poslouchat A to u rodičů a prarodičů malých dětí nebývá problém:-)

Kapacita kurzu je 8 osob. 

Co s sebou?

Ideálně vlastní ukulele. Nicméně není to podmínkou. Pokud budete potřebovat ukulele zapůjčit, je to možné, ale potřebuji to vědět předem, proto mi po přihlášení napište (stačí odepsat na e-mail, který vám pošlu).

Výuka bude probíhat v C ladění, ale nástroj si pak společně naladíme.

Ve společenském centru Světozor je zajištěno drobné občerstvení v podobě čaje a kávy. Takže po této stránce bude o všechny postaráno. Už chybí jen dobrá nálada. Tu si, prosím, přibalte. :-)

Kurz bude probíhat v příjemném prostředí centra Světozor, Vojanova 1, Brno - Židenice. V centru je nutné se přezout. Erární přezůvky jsou k dispozici, pokud dáváte přednost vlastní obuvi, tak si, prosím, vezměte z vlastních zásob. :-)

 

Popis Osobní rozvoj

K lektorovi
Přidat hodnocení