Smysluplné rozhovory

Zařazeno v kategoriích:

K lektorovi

Město: Brno

Jsi někdy unavený/á z konverzace o stejných věcech se stejnými lidmi? Zajímalo by tě, jaké by bylo potkat se s cizími lidmi, přeskočit zdvořilostní řeči a popovídat si s nimi o tématech, které jdou hlouběji? Mě také.

Paradoxně, čím víc máme komunikačních prostředků, tím měně si povídáme z očí do očí. Spousta rozhovorů plyne pouze po povrchu, ubývá upřímných sdílení. Přitom za běžnými tématy se skrývají naše sny, touhy, bolesti i trápení. Odpovědi, které vyvolávají v tobě i posluchači emoce. Protože jsou upřímné a opravdové. Ne pouze běžné fráze.

Nejde o přednášku. Nechal jsem se inspirovat projektem Big Talks, který založila Kalina Silverman a rád bych to vyzkoušel také. Mám rád konverzace, po kterých mám problém usnout a zajímá mě, jaké to je přeskočit fráze a bavit se s cizími lidmi o otázkách, se kterými se svěřujeme třeba jenom svým blízkým...nebo také vůbec nikomu.

Jak bude setkání probíhat? Rozdělíme se do menších skupinek, ve kterých budeme losovat kartičky s otázkami, o kterých se běžně nebavíme, a které by nás měli vést k zamyšlení a sdílení.

Přijít může kdokoliv, kdo se rád baví s lidmi a chce zkusit něco netradičního.

Budu se těšit.:-) 

Popis Ostatní

K lektorovi
Přidat hodnocení