Sama v Tokiu

Zařazeno v kategoriích:

K lektorovi

Město: Praha

 Sama v Tokiu? Se správnou přípravou žádný problém. Ozkoušela jsem si to na vlastní kůži! Jsem novinářka a studentka japanologie a mám pro dobrodružné duše spoustu typů. Neseďte doma jen proto, že nemáte s kým vyrazit!

Na kurzu se dozvíte:

Kde pořídit letenky a na co si při jejich vybírání dát pozor.

Letíte napříč světem a unáhlený nákup se nemusí vyplatit.

Kde bydlet a co jíst.

Tokio patří k nejdražším metropolím na světě, víte ale, že se dá ve městě pohodlně žít i za pár korun? A to jídlo! To jídlo vám rozhodně bude po návratu do Česka chybět!

Proč se nemusíte bát a jak zůstat v bezpečí.

Zlí lidé jsou všude na světě, ale v Japonsku je jich tak nějak méně. Zase je tam ale více zemětřesení a přírodních katastrof. Dostanete spoustu typů jak si dobrodružství užít a nenervovat se.

Jak cestovat a jak se neztratit.

Člověku se možná při pohledu na dopravní síť v Tokiu trochu zamotá hlava, není to ale tak těžké, jak se zdá! A když vás naučím pár slovíček, už se nikdy neztratíte.

Co určitě navštívit.

Jaká jsou nejzajímavější místa, co nevynechat a kde se schovat před ruchem velkoměsta? A kolik to jako bude stát?!

Kde sehnat tradiční dárky a zároveň se nezruinovat.

Stánky na turisticky nejnavštěvovanějších místech lákají spoustou tradičního zboží. Úplně stejné se ale dá koupit za pakatel tam, kde nakupují obyčejní Japonci. Kde? I tohle tajemství vám prozradím.

Jak nebýt za západního balíka.

Jiný kraj, jiný mrav. V Japonsku to platí dvojnásob. Jak se neztrapnit, jak se chovat v obchodech, ve zkušebních kabinkách, v restauracích nebo chrámech a svatyních? Já za sebou mám hodně trapasů, vy je zažít nemusíte!

Samozřejmostí jsou doprovodné fotografie a také se naučíme základní japonská slovíčka, včetně typů na praktické aplikace do telefonu, které vám cestu zpříjemní.

Dámy a děvčata, změňte se v odvážné cestovatelky a neseďte doma jen proto, že nemáte s kým vyrazit. Vzhůru do Tokia! Tókjó he ikimašó!

P.S. Na kurzu jsou vítáni i pánové, většina informací je univerzálních ;))

Popis Jídlo

K lektorovi
Přidat hodnocení