Nedělní OSHO meditace

Zařazeno v kategoriích:

K lektorovi

Město: Praha

Přijď se v neděli odreagovat a hodit každodenní starosti za hlavu!

 

PROČ AKTIVNÍ MEDITACE?

Pro moderního člověka je zvládnutí tiché meditace téměř nemožné. Většinu času trávíme v „hlavě“, a proto je pro nás z počátku velmi těžké naši nezastavitelnou mysl umlčet a meditovat v tichosti. Tato skutečnost může mnohé od meditace odradit. Pohyb, dech, spontánní tanec či zpěv, které jsou nedílnou součástí OSHO meditací, nám umožňují přesunout naši pozornost z mysli do srdce.

Techniky OSHO meditací Vám umožní vstoupit do nitra a následovat hlas své duše. Cestou se můžete zbavit svých zažitých omezujících programů, které Vám již neslouží, a otevřít se novým možnostem bytí.

10.00 - 11.15 Dynamická meditace11.30 - 13.00 Nadabrahma

 

DYNAMICKÁ MEDITACE je rychlou a intenzivní cestou k odstranění starých, hluboce zakořeněných vzorců v naší mysli, které nás vězní v minulosti. Díky meditaci zažijete emocionální osvobození, uvolnění, klid a ticho, které jsou schované za zdmi našich každodenních omezení. Meditace využívá pohyb, tanec, dech, zvuk a katarzi k sebevyjádření a rozproudění naší životní energie a uvolnění potlačených emocí a bloků.

NADABRAHMA je velice klidná meditace, léčivá pro naše tělo i mysl. Pochází ze starodávné tibetské meditace. Nadabrahma propojuje skrze zvuk a pohyb rukou naše konfliktní části, a přináší tak celé naší bytosti harmonii, klid, ticho a blaženost.

ladíme k sobě konfliktní části našeho já – skrze zvučení (zvuk “hmmm”, angl. humming) a pohyb rukou. Když se mysl a tělo sjednotí, opustíme jejich omezení a staneme se jejich svobodným svědkem. Ve sledování přichází mír, ticho a blaženost.

 

Meditace jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí vypnout, zpomalit, a načerpat vnitřní klid a energii do nového pracovního týdne.

 

Předchozí zkušenost s meditací není nutná. Akce je vhodná pro muže a ženy jakéhokoli věku.

Sebou pohodlné oblečení a šátek na oči (karimatky, deky a polštářky jsou k dispozici ve studiu).

 

Přijď a objev svět aktivních OSHO meditací!

 

Na viděnou se těší, Lucka

 

MEDITACE SE KONAJÍ, ÚČASTNÍCI JSOU NEJEN PŘES NAUČME SE ;-)

Popis Osobní rozvoj

K lektorovi
Přidat hodnocení