Nálada na přání (s využitím NLP)

Zařazeno v kategoriích:

K lektorovi

Město: Brno

Málo se to ví, ale své emoce a náladu jsme schopni velmi rychle „přepnout“. Díky tomu se okamžitě změní i naše vidění světa. Děláme to neustále, jenom většinou nevědomě. Vzpomeňte si třeba, když vám nebylo úplně hej a najednou vám někdo zavolal a vás to potěšilo. Když jste pak položili telefon, svět najednou vypadal o poznání veseleji.

To, jak se cítíme, můžeme ovlivnit i sami a vědomě. V řádu vteřin si můžeme vybrat z naší palety nálad tu, kterou zrovna chceme či potřebujeme. Ať už jsme nervózní před vystoupením, neproduktivní v práci nebo máme „depku“, vždycky ji můžeme změnit. Jakoby lusknutím prstu. Stačí vědět, jak na to.

Možná vám to zní neuvěřitelně, ale to je tím, že jste se s tím pravděpodobně ještě nesetkali. Nikdo vám to zatím neukázal. Ale to nevadí, v tomto kurzu si to prakticky vyzkoušíme. Nečekejte teorii, důraz bude na praktická cvičení. Odcházet budete s jasnou představou a konkrétními zkušenostmi, které vám umožní naplno využívat svoje emoce.

Obsah tohoto kurzu vychází z velké části z metod a technik neurolingvistického programování (NLP). Ať už o tomto velice účinném nástroji pro osobní změnu něco víte nebo ne, na kurzu budete mít možnost k němu přičichnout a odhalit jeho sílu.

Co se na tomto kurzu můžete naučit:

  • Navodit si velmi rychle libovolný emoční stav; např. pocit štěstí, vysoké produktivity nebo uvolnění.
  • Dostat se na přání do stavu špičkové výkonnosti.
  • Rychle neutralizovat negativní emoce (např. ze starých vzpomínek).
  • Změnit úhel pohledu na libovolnou situaci.
  • Využívat rušivé vlivy svého okolí k posílení dobré nálady a/nebo soustředění.
  • Využívat sílu jazyka.
  • Ovládat své emoce (namísto toho, aby ony ovládaly vás)

To je z mé strany prozatím vše, těším se na viděnou na kurzu!

Popis Programování

K lektorovi
Přidat hodnocení