Kurz paměti - triky, které vám změní život

Zařazeno v kategoriích:

K lektorovi

Město: Praha

Kurzy se konají vždy, kdykoli je termín vypsaný. Účast je obvykle kolem 30 lidí i když zde je přihlášeno méně. Klienti se nám obvykle hlásí z jiných serverů, tak se nebojte, že tam budete sami a přihlašte se! :)

 

Záznam z ranní show Dobrého rána České televize

Na kurzu Vás naučím pracovat s technikami, které se využívají na mistrovstvích světa v paměti, díky kterým se budete učit vše napoprvé a nesrovnatelně snadněji.

Hned na kurzu budete moci sledovat okamžité zlepšení Vaší paměti – například hned uvidíte, že si dokážete zapamatovat hravě a napoprvé i 40 ciferné číslo.

A až si doma metody procvičíte dokážete na poprvé 100 i více ciferné číslo! Na konci kurzu dostanete shrnutí všech naučených technik.

Zapomeňte, že existuje fotografická paměť! Je to mýtus a i když se o ní občas mluví, tak na světový paměťový šampionát nikdy nepřišel někdo, kdo by jí měl a přesto si lidé dokážou zapamatovat neuvěřitelná množství informací...

520 náhodných čísel za 5 minut

300 náhodných slov za 15 minut

5040 čísel binárního kódu za 30 minut

 

Jak je to Vůbec možné? Tihle lidé používají svou paměť jinak než většina lidí. Vědí, jak paměť funguje a jak to udělat, aby si zapamatovali cokoli opravdu hned na poprvé. Přijďte se naučit speciální techniky, které se na světových šampionátech skutečně používají a uvidíte, že i Vy dokážete nemožné! Studovat se Vám bude opravdu nesrovnatelně lépe a techniky budete moci použít i pro koníčky jako je například složení Rubikovy kostky z hlavy i se zavázanýma očima :) 

 

Po přihlášení na kurs přes naučmese.cz nám zašlete vyplněnou přihlášku, která je ke snažení na našem webu v sekci "přihláška na kurz". V případě platby přes tento portál vepište do přihlášky do kolonky poznámka text "naucmese.cz".

Kurz má kapacitu 35 lidí a po jeho absolvování se můžete stát členy našeho paměťového klubu, kde Vám pomůžeme procvičovat některé pokročilejší metody, nebo si také můžete dokoupit rozšíření kurzu, které je vhodné pro všechny, kdo se chtějí metodám věnovat na profesionální úrovni.

Základní kurzy se konají vždy v čase 18:00-20:00 v Brně a 18:30-20:30 v Praze na:

Masarykově univerzitě v Brně na Komenského náměstí 220/2 v učebně č. 410 (video průvodce na WEBu)

Univerzitě Karlově v Praze na Smetanově nábř. 6, budova Hollar v učebně č.14 (video průvodce na WEBu)

Popis Databáze

K lektorovi
Přidat hodnocení