Kurz meditační techniky Amrita IAM®

Zařazeno v kategoriích:

K lektorovi

Město: Praha

IAM je snadná a vysoce účinná meditační metoda, kterou vyvinula světově uznávaná spirituální a humanitární představitelka Šrí Máta Amritánandamají, nazývaná Amma a je vyučována českou certifikovanou lektorkou Ludmilou Černou, žijící v Indii od roku 2007. 

IAM sestává z kombinace jógových relaxačních cviků a cvičení koncentrace pomocí meditace. Pravidelné provádění IAM zklidňuje proud myšlenek, vyrovnává emoce, navozuje pocit uvolnění, vnitřního klidu, míru a radosti.

Praxe zabere zhruba 35 minut denně.

Tato technika nabízí jedinečnou kombinaci relaxačních cviků a efektivní a snadné meditace, která zahrnuje vizualizaci, harmonizaci čaker, dechové cvičnení a další způsoby jak se naladit na vnitřní klid a mír.

IAM zušlechťuje mysl, přináší praktikujícím větší jasnost a lepší pochopení, otevírá kanály tvořivosti a prohlubuje náš smysl pro uvědomění po celý den. Tato technika také zvyšuje naši energii a zmírňuje napětí, čímž zlepšuje duševní a fyzické zdraví.

Většina lidí je více reaktivní povahy než vnímavé. To je v podstatě především kvůli rozrušeným a nevyřešeným emocím, které leží hluboko v nás. Tendence reagovat  je zodpovědná za ztrátu obrovského množství tvůrčí energie, která by mohla být použita pro osobní rozvoj a ve prospěch společnosti.

Jednou z hlavních funkcí integrované meditační techniky Amrita ® je správné nasměrování naší energie tak, abychom mohli odhalit nové oblasti našich schopností. Tato technika také pomáhá člověku uvolnit se, a to jak fyzicky, tak psychicky, a vést život bez napětí.

Technika IAM® je vyučována pravidelně v Amritapuri a je vyučována zdarma také po celém světě zástupci M. A. Math. 

Popis Osobní rozvoj

K lektorovi
Přidat hodnocení