Jak se naučím nakupovat zdravé a cenově dostupné potraviny

Zařazeno v kategoriích:

K lektorovi

Město: Praha

Dovoluji si vás pozvat na KURZ NAKUPOVÁNÍ zdravých potravin

Neváhejte se přihlásit na skvělou nakupovací jízdu, přijďte se uvolnit, naladit, seznámit a zažít něco úplně jiného než znáte!!!

Orientovat se mezi zdravými potravinami v dnešní době je celkem složité. Existuje hodně trendů a existuje také mnoho směrů.

Aby jste se naučili, jak se v té kupě informací orientovat a uměli si nakoupit to nejzákladnější a nejdůležitější, stačí se jednoduše pouze přihlásit se na kurz. Naučíte se během 1 hodiny to, co by jste složitě v médiích a na internetu hledali dlouhou dobu a pak ztráceli čas někde v supermarketu, kde je to navíc mnohdy velice předražené.

Bohužel v dnešní době je to tak, že to nejjednodušší a nejzákadnější se pro nás stává i finančně náročnější a nemusí to mít zrovna nálepku BIO. Já se věnuji zdravému životnímu stylu a vita trendům již několik let. Pomohu vám nalézt jednoduchou a efektivní cestu ke zdraví.

Provedu vás v malém a velice milém rodinném obchůdku a vysvětlímvám formou přednášky vše o tom, jaké potraviny jsou pro nás vhodné a jaké potraviny si můžete vybírat pro svůj jídelníček. Bude to taková malá přednáška o velkých věcech.

Co se naučíte?

Zorientovat se ve zdravých potravináchA to co nejrychleji, nejjednušeji a v pohoděBez tlačenic a labyrintů mezi regályNaučíte se nakupovat základní stravu plnou minerálů a živinBudou to hlavně luštěniny, obilniny, rostlinné bílkovinyNaučíte se vybírat si vhodné mouky, z rýže, pohanky a dalších obilovin o kterých jste neměli ani páruZorientujete se v bezlepkových potravináchNaučíte se rozlišovat ceny obilovin v supermarketu a v prodejně, kterou vám ukážuNaučíte se porovnat parametry poměr + cena + kvalitaNaučíte se poznávat nové potraviny a zorientujete se v tom, co je skutečně zdravé a zdraví prospěšné Jaké nové potraviny poznáte?

Poznáte mořské řasy, Ume ocet, Miso, sladké slady a sirupy, zdravé soli, sojové omáčky, zdravé mouky, tyčinky, mnoho druhů luštěnin, ale také zdravé sladkosti bez cukru, jako je  jablečný koncentrát a také všechny druhy rostlinného masa a mnoho dalších produktů.

Poznáte pohanku, jáhly, různé druhy vloček, všechny druhy obilovin cereálních kaší, výbornou náhražku majonézy Sojanézu, zdravé bio jogurty, sojové dezerty, sojové jogurty...a mnoho dalších...

Co se dozvíte?

Základy pro přípravu nutričně vyvážených jídelProč je důležité si vybíratProč nakupovat v Bio obchůdku a ne jindeProč je dobré se zorientovat a neztrácet čas v předražených supermarketechInformace o základech zdravé stravy a kombinaci potravin

 

 

 

 

 

 

Popis Jídlo

K lektorovi
Přidat hodnocení