Jak na projekty?! Smysluplně a jednoduše

Zařazeno v kategoriích:

K lektorovi

Město: Brno

Co je cílem kurzu? 

  • odpovědět na otázku co je projekt, jak své nápady přetavit v dobrý projekt
  • nadchnout tě pro projekty - odpovědět na to, proč mají projekty smysl, v čem jsou výhody projektového řízení a uvažování, 
  • poskytnout přehled o možnostech financování v různých oblastech, 
  • poskytnout základní praktický návod, jak připravit žádost a rozpočet projektu, 
  • objasnit některé základní pojmy, které se k projektům váží tak, aby tě při přípravě projektu nic nezaskočilo.  

Pro koho je kurz určený? 

Tento kurz je vhodný pro "projektové zelenáče" - tedy pro ty, kteří s projekty nemají žádné nebo jen velmi malé zkušenosti. Zkušený projekťák by se na kurzu pravděpodobně trochu nudil. Kurz bude spíše teoretický tak, abych ti mohla předat co nejvíce informací. Zapomeň ale na poučky z knih o projektovém řízení - ačkoliv je určitě dobré je znát, jsou podle mého osobního názoru mnohem cennější zkušenosti z praxe a praktické tipy. 

Proč jít na můj kurz? 

Přípravě a vedení projektů se zabývám prakticky více než pět let. Aktuálně vedu jedny z největších projektů realizovaných v Jihomoravském kraji. Hlavním důvodem je ale to, že jsem začínala s nulovými teoretickými znalostmi a praktickými zkušenostmi. Prostě jsem se vrhla do vody a učila se plavat. Za posledních pět let jsem díky tomu měla možnost setkat se se skvělými projektovými manažery, od kterých jsem se chtěla co nejvíce naučit, ale taky nasekat v projektech nějaké ty chyby - ze kterých jsem se doufám poučila. Můžu tedy kurz stavět jak na teoretických základech, tak především na praktických zkušenostech. 

Co je ale nejdůležitější - projekty pořád vedu s nadšením, které bych chtěla předat dál. 

Jak se na kurz připravit? 

Pokud se na kurz hlásíš a máš konkrétní nápad na vlastní projekt, napiš mi prosím v emailu alespoň tři dny před konáním kurzu stručný popis vašeho nápadu. Nezapomeň odpovědět na otázky proč bych svůj nápad chtěli realizovat, co můžeš změnit / komu můžeš pomoct, jaké plánuješ aktivity a jaké jsou tvé cíle (čeho chceš dosáhnout). Stačí stručně v odrážkách. Díky tomu budu moct připravit kurz, který ti co nejlépe padne na míru! 

Popis Osobní rozvoj

K lektorovi
Přidat hodnocení