Individuální lekce kreslení a malování s akademickým malířem

Zařazeno v kategoriích:

K lektorovi

Město: Praha

Lekce je určená všem, kteří chtějí proniknout do výtvarného tvoření skrze kreslení a malování.

Třeba si jen chcete kreslení poprvé vyzkoušet a pak se rozhodnout.

Můžete se chtít naučit namalovat svůj vlastní obraz, nebo nakreslit autoportrét, zátiší, nakreslit dárek pro své známé, možná se chcete připravit na vysokou výtvarnou školu, třeba chcete zkonzultovat svojí vlastní výtvarnou tvorbu s profesionálem, nebo chcete ilustrovat knížku, najít svůj styl, namalovat kopii svého oblíbeného obrazu atd..

Možností je mnoho a já jsem opravdu připraven na všechno, co vás může v oblasti kreslení a malování napadnout, žádný cíl není nemožný a neberu ho na lehkou váhu, ale jsem realista, nevěřím na rychlé cesty a zkratky, řeknu vám do čeho jdeme a co všechno vás to bude stát a zaručuji vám, že pokud to opravdu chcete, tak to dokážete a s mojí pomocí navíc minimálně o polovinu rychleji, než kdyby jste v tom byli sami.

Ve většině případů je potřeba umět základy kresby, posléze malby, ale jsou také výjimky, mnohdy v případě, kdy chcete například rozvíjet své volné výtvarné tvoření.

Na lekci je pro mě naprosto zásadní, abych vás poznal a vy znali mě. Zajímá mě, jaké máte sny v oblasti kreslení a malování, jaké máte zkušenosti a představy o tom, jak můžete svých cílů dosáhnout. Až se dozvím váš pohled na věc, tak vám vysvětlím, co a jak bude reálně potřeba pro to, abychom toho dosáhli.

V rámci časových možností vám ukážu, co je potřeba, řekneme si základy vašeho postupu při praktické zkoušce a doporučím vám domácí práci na míru, aby jste dosáhli svých cílů.

Na lekci je potřeba, aby jste si přinesli své předchozí kresby a malby, ať už z jiných kurzů, ze školy, nebo doma ze šuplíku, pokud ovšem nějaké máte, pokud ne tak se nic neděje. Pokud se chcete věnovat malování, tak je potřeba přinést si své barvy, štětce a podklady pro malbu, se kterými malujete nebo teprve chcete malovat, pomůcky pro kresbu mám u sebe v ateliéru a rád vám je půjčím.

Popis Osobní rozvoj

K lektorovi
Přidat hodnocení