Dovolte si dělat věci chytře

Zařazeno v kategoriích:

K lektorovi

Město: Praha

Workshop je o tom, jak vrátit do práce lehkost a nastavit efektivitu v podnikání i osobním životě. Dozvíte se jak se dá na věci dívat z jiného úhlu pohledu. A kdy se vyplatí si sednout a zamyslet se.

A co si pod tím představit? 

Workshop je rozdělený do čtyř částí:

  1. Vzájemné seznámení a zjištění, co by účastníkům z probíraných témat nejvíce pomohlo, aby konkrétní příklady i tipy byly přímo na míru.
  2. Odkud začít úkol, projekt, uchopení nápadu.
  3. Trocha teorie a vychytávky z praxe z oblasti plánování, systému, delegování, návyků, kontroly.
  4. On-line a off-line tipy a nástroje.

Součástí bude i malá ochutnávka toho, jak pomocníky, které používám, hravě uplatníte i Vy ;) Jedním z nich je myšlenková mapa a její konkrétní použití v praxi a úspory, které přináší (ať časové, tak finanční).

Pro koho je workshop vhodný?

Pro vedoucí pracovníky, majitele firem, živnostníky i pro ty, kteří se rozhodli, že již je na čase něco změnit (a to mohou být i zaměstnanci či studenti) a chtějí dělat věci jednodušeji a s větší lehkostí.

Cílem je, aby si každý z kurzu odnesl nástroj, tip, myšlenku, kterou dokáže rovnou aplikovat do praxe.

A kdo jsem?

Žena a blíženec. Miluji tanec a svobodu, ale také smysluplnou práci, systém, zajímavé vychytávky jak v podnikání, tak v běžném životě. Vidím souvislosti v projektech, zjednodušení procesů a také jejich vzájemné smysluplné propojení. Vycházím ze zkušeností, které jsem získala jak při studiu VŠ, tak v oblasti financí, komunikace, obchodu, organizování seminářů, rozjezdu start-upů, vedení týmů a nastavování systémů a procesů u jednotlivců či v menších firmách v posledních 10-ti letech. Jsem spolumajitelkou firmy JáNěkdo.CZ a frančízy podnikatelského klubu Smart Network v Praze.

Těším se na vás,

Lenka

Popis Osobní rozvoj

K lektorovi
Přidat hodnocení