8 cviků denně stačí! Himalájské tajemství ritů mládí

Zařazeno v kategoriích:

K lektorovi

Město: Praha

"Zdraví, krásní a spokojení :-) Vykročte směr zdraví a vitalita, radost cítit se skvěle. Volte sebe, nečekejte co druzí a začněte hned :-)" EŠ 

 

Naučte se a znovuobjevte tisícileté tajemství himálajských klášterůudržení mládí, vitality, fyzického i duševního zdraví. Tajemství pečlivě střežené až do počátku minulého století, kdy bylo západním světem objeveno a následně několikrát zapomenuto. 5 tibetských ritů je doplněno o 3 účinné cviky pro zpevnění a vytvarování hrudníku, zadečku i břicha. Za pouhých 15 minut denně.

Vše prověřené a vyladěné více než 20tiletou osobní praxí lektorky - bývalé tanečnice, top manažerky, dnes life konzultantky.

Cvičení je též velmi vhodné pro páry toužící po miminku. Podporuje léčbu při problémech s otěhotněním. Osobní zkušenost lektorky i vytoužené dítě:-) Cvičením se harmonizuje celé tělo včetně blahodárného vlivu na psychiku, rozpouští se bloky na fyzické i psychické úrovni.

Co Vás čeká:

  • Trocha historie a teorie
  • Nácvik jednotlivých ritů a cviků
  • Tipy a triky, jak jednoduše cvičení začlenit do současného života
  • Nastavení osobního plánu cvičení každému účastníkovi
  • Bonus: Zdarma možnost telefonických konzultací a „podpory“ po dobu 14 dní od doby konání setkání 

Na věku a pohlaví nezáleží, cviky se naučí a může provádět každý.

Zázračné výsledky tohoto cvičení zažili pouze ti, kteří se rity a cviky naučili správně provádět a zařadili je do svého denního programu

Chcete mezi ně patřit i vy?

                               Pouze pro ty, kteří se sebou chtějí něco udělat,                                                    a nejen o tom povídat.

Popis Osobní rozvoj

K lektorovi
Přidat hodnocení