Cesta k životní rovnováze

Zařazeno v kategoriích:

K lektorovi

Město: Praha

Stále kolem sebe slyšíme slovo energie - mám málo energie,srší energií,potřebuji doplnit energii,ten člověk mě vzal energii,to prostředí mě vysálo,....... Pojďme společně poodkrýt toto slovo - ENERGIE.

Proč si vybrat tento kurz?

  • Mám zájem o práci s energií.
  • Mám zájem vědět co je to astrotyp a jak se sestaví.
  • Mám zájem poznat sám sebe, své energie, své talenty.
  • Mám zájem o svůj osobní rozvoj.
  • Mám zájem poznat energie vztahu se svými blízkými, zjistit proč mě někdo energii dodá a jiný ji vyčerpá - umět si s tím poradit.
  • Mám zájem poznat energii prostoru, který mě obklopuje - vědět, jak si upravit prostor, aby mě energii dodával a podporoval mou životní cestu.

V mém kurzu se naučíte porozumět zákonům 5 prvků (dřevo,oheň,země,kov,voda) a energiím, které nás obklopují. Společně odhalíme základy Feng Shui. Pochopíte souvislosti ve vašem životě na základě rozboru vašeho astrotypu. Mnoho věcí v životě intuitivně cítíme, ale stále pochybujeme, jestli je to správně. Ukážeme si praktické ukázky jak si potvrdit,že to co cítím je správné.

V tomto kurzu máte možnost poznat a pochopit, co ovlivňuje rozdíly chování, způsoby řešení problémů a situací osob kolem nás. Pochopíte jak nás ovlivňují energie času a dokážete to přijmout. Pro většinu z nás je nejistota důvodem ke strachu,negativním emocím atd. a následně k nemocem - tak proč nenalézt odpověď  a získat jistotu, když zákony energií pro nás objevili již ve staré Číně? 

Ukážeme si jak energii vnímat v prostoru a jak si prostor utvořit pro svůj spokojený život. Prostor, který nás obklopuje, jak doma, tak na pracovišti na nás působí dlouhý čas, tak proč tohoto času nevyužít? Prostorem si dodáme energii, kterou zrovna potřebujeme a nebo snížíme zátěž, která na nás působí.

Můžete se těšít na svůj Astrotyp - kde se dozvíte jakými energiemi jste byli obdařeni při narození.

 

 

 

Popis Právo

K lektorovi
Přidat hodnocení