Akustická kytara - I Ty na ni můžeš hrát skvěle? (začátečníci i pokročilí)

Zařazeno v kategoriích:

K lektorovi

Město: Praha

Proč bychom se spolu měli potkat?

1.Protože nevíte

S kytarou byste rádi začali, příliš toho o hře nevíte, ale láká Vás to. Zajímá Vás, co všechno je na kytaru možné a co se můžete naučit. Pokud neznáte noty a rádi byste se naučili pracovat s akordy, naučím Vás jednoduchou vizuální pomůcku, která s tvorbou a teorií akordů velice pomůže.

2.Abych Vás povzbudil

Mám víceleté zkušenosti s výukou (nejen kytary ale i předmětů v několika dalších oborech). Ověřil jsem si (a naprosto věřím tomu), že se můžete naučit cokoli, co Vás láká – i hru na kytaru. Rád bych o tom přesvědčil i Vás. Má to však háček – vezme to čas, chce to pravidelnost a píli a ne vždy se Vám bude chtít. Výsledek však za to stojí, pojďme si o tom popovídat.

3.Chcete hrát tak, jako kytaristé, které jste někde slyšeli a inspirovalo Vás to

Pojďme si nad kytarou popovídat nejen o akordech. Ale i o důležitosti toho, jaký rytmus v konkrétní písni vybrat, jaké akordy hrát (každý akord lze hrát více způsoby – pokaždé zní různě), jakou silou hrát na struny a na které konkrétní struny v jednotlivých chvílích hrát. Právě tyto aspekty umí píseň „vyšperkovat“ tak, aby zněla podobně, jako ji znáte z CD nebo rádia. Podívejte se na mé video 11minut-35 akordů-30 písní, které znáte

4.Protože 2 kytary jsou více než jedna

Zahrajme si. Podívejte se na grafiku se seznamem interpretů, jejichž písně mám nastudované (u některých je to pouze jedna, u některých desítky skladeb). Kytara může být také o fantazii, improvizaci a vyjádření sebe sama, i toto záleží na tréninku a ve dvou kytarách je to jednodušší.

Budu se těšit

 

35 kytarových akordů + 11 minut = 30 písní, které znáte

 Cover - Sara Jackson-Holman - Cellophane

 

 

 

Další tvořivé kurzy z naší nabídky.

K lektorovi
Přidat hodnocení